Príjemný podkrovný byt s úžasnými výhľadmi na hory

Referenčné číslo: GP19196
Krajina: Švajčiarsko
Mesto: Grindelwald
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 203.25 m2
 
Cena:


Predané

Tento príjemný, na juh orientovaný byt sa nachádza v podkroví alpského chaletu v kľudnej a slnečnej časti obce Grindelwald v nadmorskej výške 1040 m. Miesto je celoročne dobre dostupné autom. Byt bol vybudovaný v roku 2011 v súlade s najmodernejšími energetickými štandardmi. Až zbadáte výhľad na grindelwaldské vrcholy, ktorý byt poskytuje, pochopíte, v čom tkvie čaro tohto bývania.

Jeho výhodou je tiež výborná poloha - centrum obce je vzdialené len asi 10 minút chôdze, stanica iba 5 minút a na najbližšiu zastávku autobusu sa dostanete počas minúty. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú aj obchody, reštaurácie, škôlka, škola, a predovšetkým tiež vleky a lanovky lyžiarskeho strediska Grindelwald. V lete je Grindelwald ideálnym východiskovým bodom pre pešie túry po okolí.

V prízemí domu je k dispozícii veľká garáž so 14 parkovacími miestami. Odtiaľto sa výťahom dostanete priamo do podkrovia, kde na Vás čakajú 3 spálne s vlastnými kúpeľňami. Srdcom bytu je otvorená kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou. Odtiaľto po drevených schodoch vyjdete do vstavaného poschodia, kde sa nachádza sprcha, WC a útulný priestor, vhodná ako pracovňa alebo pre umiestnenie televízora.

K bytu patrí aj balkón o veľkosti 40 m². Byt nie je vybavený nábytkom, podlaha je pokrytá parketami alebo kobercami. Je vykurovaný diaľkovo podlahovým kúrením. K dispozícii je tiež pivnica a lyžiareň. Domáce zvieratá sú povolené. Je vhodný k volnočasovému bývaniu a zakúpiť ho môžu aj cudzí štátni príslušníci.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: