Útulný podkrovný byt v novom, modernom chaletu

Referenčné číslo: GP19211
Krajina: Švajčiarsko
Mesto: Grindelwald
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 145.00 m2
 
Cena:
2.950.000 Fr. (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Na slnečnom mieste v hojne navštevované dedine Grindelwald stojí nový chalet, v ktorého podkroví sa nachádza moderný a útulný byt, ktorý ponúkame na predaj. Prednosťou tohto domu je jeho skvelá poloha a celoročná dostupnosť autom aj vlakom. V bezprostrednej blízkosti je tiež zastávka skibusu a autobusu, takže sa ľahko a rýchlo dostanete do centra dediny i do neďalekých lyžiarskych areálov.

Chalet s deviatimi bytmi bol postavený v roku 2013 na pozemku o rozlohe 1.149 m2. V suteréne domu je k dispozícii kolkáreň a lyžiareň, ďalej tiež vlastná práčovňa, sušiareň a pivnica ku každému bytu. Je tu možnosť zakúpenia niekoľkých vnútorných parkovacích státí; každé je k dispozícii za príplatok 38.000 CHF. Dostatok miesta na parkovanie je aj pred domom. Do podkrovného bytu sa dostanete výťahom.

Luxusný byt v podkroví s tromi spálňami má výmeru cca 146,53 m2. Jeho súčasťou je ďalej predovšetkým otvorená kuchyňa, ktorá spoločne s obývacím priestorom a jedálňou tvorí jeden celok. K bytu patria aj dva balkóny o celkovej veľkosti 23,43 m2. Vďaka veľkým francúzskym oknám si odtiaľto môžete vychutnať úžasný výhľad na známy vrchol Eiger. Príjemnú atmosféru zaisťuje všadeprítomné drevo, parkety, odhalené trámy a krb.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: