Chorvátsko: nehnuteľnosti na predaj. Tipy pre rok 2013

Dom pri mori v Chorvátsku môže byť vaším splneným snom. Alebo dáte prednosť pohodliu vlastného apartmánu s výhľadom na Jadran? Prinášame vám aktuálne tipy na nehnuteľnosti v Chorvátsku, ktoré by nemali uniknúť vašej pozornosti.

Kúpa domu alebo apartmánu na Jadrane nie je pre Slovákov už niekoľko rokov ničím neobvyklým. Od roku 2009 môžu nehnuteľnosti kupovať priamo, či už ako fyzické alebo právnické osoby. Stále však platí, že je potrebné pred kúpou nehnuteľnosti vykonať jej dôkladné preverenie, aby sa zabránilo nemilým prekvapením, keď až po podpise zmluvy sprostredkovanej neserióznymi realitnými agentmi zistíte, že nehnuteľnosť bola postavená bez riadnych povolení apod.

Spoločnosť Rellox, ktorá sa na zahraničné reality špecializuje, vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a sieti preverených partnerov zabezpečí, aby celý proces kúpy nehnuteľnosti prebehol bez komplikácií. Podrobnejšie informácie súvisiace s nákupom domu či apartmánu pri Jadrane nájdete na stránke Reality a nehnuteľnosti Chorvátsko.

Apartmány

Predaj apartmánov hotelového typu v blízkosti mesta DubrovníkPredaj apartmánov hotelového typu v blízkosti mesta Dubrovník

Päťhviezdičkový hotel Radisson Blu je jedným z najmodernejších rezortov v Dalmácii. Menšia časť apartmánov je určená na predaj. Majitelia môžu apartmán využívať pre vlastnú rekreáciu a zároveň ho prostredníctvom správcovskej spoločnosti ďalej prenajímať a dosiahnuť zaujímavého výnosu z prenájmu. Čisté more, krásna pláž, komplexné služby hotelového rezortu vrátane reštaurácie, obchodov, spa & wellness, tenisových kurtov atď.

» Pozrite sa na detailné informácie o nehnuteľnosti.

Ostrov Krk: apartmány na predaj v tesnej blízkosti moraOstrov Krk: apartmány na predaj v tesnej blízkosti mora

Predaj apartmánov v žiadanej lokalite na ostrove Krk. Apartmánová vila s iba šiestimi apartmánmi sa nachádza v zástavbe rodinných domov, stranou turistického ruchu a poskytuje pokoj. More je vzdialené iba 70 metrov. Každý apartmán má vlastnú záhradku alebo terasu s výhľadom na more. Štandardom vybavenia je aj klimatizácia a podlahové kúrenie. Vzhľadom k prísnemu obmedzeniu novej výstavby pri mori sa jedná o výnimočnú príležitosť na kúpu nového apartmánu v takej blízkosti od mora.

» Pozrite sa na detailné informácie o nehnuteľnosti.

Rodinné domy a vily

Ostrov Korčula: Dom v nádhernej lokaliteOstrov Korčula: Dom v nádhernej lokalite

Nádherná vila priamo na pobreží má vlastné kotvisko a tzv. sea pool, čo je ohraničená časť mora určená výhradne pre majiteľov domu. Kompletne zariadenú vilu (4 spálne, 2 kúpeľne, 2 jedálne, pracovňa, 3 terasy) obklopuje veľká záhrada, kde nechýba priestor pre barbecue alebo parkovanie. Výstavba nových objektov vo vzdialenosti do 70 metrov od mora je chorvátskymi úradmi striktne obmedzená a záujem o nehnuteľnosti v prvej línii pri mori bude do budúcnosti čoraz väčší. Jedná sa preto o jedinečnú príležitosť na získanie domu priamo na pobreží obľúbeného ostrovu Korčula.

» Pozrite sa na detailné informácie o nehnuteľnosti.

Nezaujala vás žiadna z ponúkaných nehnuteľností? Pozrite si ďalšie ponúkané nehnuteľnosti v Chorvátsku alebo nás kontaktujte, a my pre vás vhodnú nehnuteľnosť podľa vášho zadania vyhľadáme.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: