Lyžujte v Rakúsku s českými inštruktormi hneď za dverami vlastnej nehnuteľnosti

Najväčšia lyžiarska oblasť v Rakúsku Ski Amadé je rajom lyžiarov a obľúbenou destináciou pre zimnú dovolenku.

Českí a slovenskí lyžiari iste ocenia možnosť učiť sa od česky hovoriacich inštruktorov a túto výhodu ponúka hneď niekoľko miestnych lyžiarskych škôl.

Do obľúbených alpských stredísk nemusíte jazdiť len na dovolenku. Investujte do miestnych nehnuteľností, aby ste sa každý rok mohli vracať do vlastného. Velmi obľúbený je predovšetkým model, kedy majitelia svoj dom či apartmán v Rakúsku využívajú po časť roka pre vlastnú potrebu, a vo zvyšnom čase je nehnuteľnosť ponúkaná k ďalšiemu prenájmu.

Lyžiarske stredisko Saalbach - Hinterglemm - Leogang - Fiebrbrunn sa pýšnia celkom 270 km zjazdovkami a tromi lyžiarskymi školami s českými inštruktormi. Patrí medzi ne SNOW & fun, Snowacademy SaalbachSkischule Saalbach – Fuerstauer GmbH. Na preskúmanie celej oblasti jedna dovolenka nestačí. Vyberte si zo 42 luxusných vybavených apartmánov a vracajte sa pre ďalšie nezabudnuteľné zážitky.

Stredisko Hochkönig zahŕňa 150 km zjazdoviek všetkých stupňov obtiažnosti v nádhernom prostredí s istotou snehovej pokrývky. Na základe predchádzajúcej dohody ponúka výučbu v češtine lyžiarska Skischule Maria Alm. Sen o vlastnom bývaní v horách vám splnia nové apartmány kúsok od lanovky.Lyžiarske stredisko Snow Space Flachau so svojimi širokými zjazdovkami je pre začiatočníkov ako stvorené. V začiatkoch vám pomôžu česky hovoriaci inštruktori zo Skischule Sport am Jet Flachau. Len 700 metrov od lanoviek práve vzniká nový, skvele vybavený apartmánový komplex.V strediskách Kaprun a Zell am See sa môžete tešiť na lyžovanie na ľadovci alebo zimné radovánky na zamrznutom jazere. Českí inštruktori pôsobia hneď v štyroch školách, a to v Ski & Snowboardschule Zell am See, Ski & Snowboardschule Sport Alpin, Ski & Snowboarding Kaprun, School & Rent a Skischule Kaprun Frost. Na dokonalom mieste neďaleko centra Zell am See sú na predaj luxusné apartmány v štvorhviezdičkovom komplexu.Obertauern sľubuje ideálne podmienky a prevažne modré zjazdovky vhodné pre menej skúsených lyžiarov. Jedná sa o skvelé miesto pre prvé oblúčiky na svahu. Tu môžete využiť služieb česky hovoriacich inštruktorov v škole Skischule Koch. Z vlastného apartmánu v aparthoteli sa na zjazdovku dostanete behom chvíľky.V Gasteine prevažujú červené zjazdovky, ale aj tu sa so začiatočníkmi počíta. Výučbu lyžovania v češtine zabezpečuje Skischule Dorfgastein. Kúsok od zjazdoviek sú na predaj zariadené apartmány s nádherným výhľadom.Zaujímate sa o investíciu do nehnuteľnosti v Rakúsku? Obráťte sa na nás.

Foto: 4Max/Shutterstock a Rellox

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: