Apartmány v 1. línii pri mori, pláže a promenády

Referenčné číslo: VI19977
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Pag
Mesto: Stará Novalja
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 37.00 m2 - 50.50 m2
 
Cena:
139.000 € - 239.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme jedinečný rezort 14 moderných apartmánov priamo pri mori, pláže a promenády v prekrásnom pokojnom zálive v letovisku Stará Novalja. Užívajte si nádherné výhľady na dlhú zátoku a úžasne modré more z priestrannej terasy vášho nového apartmánu. Resort môžete využívať ihneď, všetko je už dokončené a pripravené na odovzdanie. Kupujúci neplatí realitnú províziu ani jednorazové vedľajšie náklady. Kúpte si svoj vysnívaný apartmán pri mori výhodne!


10 dôvodov ku kúpe

  1. Prvá línia pri mori, priamy prístup na promenádu a plឨ
  2. Úžasný výhľad na more a zátoku
  3. Pešo od piesočnatej pláže Planjka ocenenej modrou vlajkou
  4. 5 minút od centra vyhláseného letoviska Novalja
  5. 14 atraktívnych apartmánov s 1 - 3 spálňami v 2 moderných budovách
  6. dokončené
  7. Nulové nadnáklady. Všetky jednorazové prevodové poplatky hradí predávajúci
  8. Chorvátsko prijme euro. Ceny v budúcnosti porastú.
  9. Vynikajúca dostupnosť
  10. Kupujúci neplatí realitnú províziu

Stará Novalja

Stará Novalja sa nachádza v severnej časti ostrova Pag. Letovisko je obľúbeným cieľom pre rodiny s deťmi vďaka krásnym piesočným plážam s pozvoľným vstupom do mora. Vody v zátoke Stará Novalja bývajú vyhriate, krištáľovo čisté a hladina pokojná.

Oblasť je tiež rajom pre športových potápačov. Priamo v Starej Novalji pôsobí potápačské centrum, ktoré ponúka množstvo potápačských kurzov. Okrem toho tu nájdete cyklistické trasy alebo športovo rekreačné stredisko Straško v Novalji.


Fantastické umiestnenie

Apartmány sa nachádzajú v prvej línii pri mori, pláže a promenády v prekrásnom pokojnom zálive v oblasti Stará Novalja. Pláž pri apartmánoch je piesočno-kamienková s kamennými mólami. Iba 400 metrov odtiaľto sa nachádza piesočná pláž Planjka, ktorá bola pre svoju kvalitu a čistotu mora ocenená modrou vlajkou. Do 5 minút autom odtiaľto sa dostanete do vyhláseného centra zábavy s množstvom diskoték a nočných klubov pre mladých pri pláži Zrće. Neďaleko je tiež historické centrum mesta Novalja, ktorá je obľúbeným turistickým letoviskom.


Váš druhý domov pri mori

Resort ponúka 14 moderných apartmánov s 1 - 3 spálňami v 2 budovách s priamym prístupom na promenádu a pláž. Cesta vedie na severnej strane nad komplexom.

Celý projekt je orientovaný na more. Obývacie izby a terasy všetkých apartmánov sú južne orientované. Apartmány sú tak veľmi svetlé, slnečné a niektoré ponúkajú úžasné výhľady na more. Ku každému apartmánu patrí vlastné parkovacie miesto.

Nábytok nie je súčasťou vybavenia. Kupujúci si môže vybaviť apartmán podľa svojho vkusu a želania.


Vynikajúca dostupnosť

Ostrov je skvele dostupný. Na juhovýchode je spojený s pevninou mostom. Prípadne je možné využiť aj trajekt, ktorý spája s pevninou severovýchodné pobrežie ostrova.

Z Bratislavy sa sem autom dostanete približne za 7-8 hodín. Využiť môžete aj priame letecké spojenie z Bratislavy do Zadaru, odkiaľ je to ku komplexu približne 1,5 hodiny jazdy.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľností v Chorvátsku. Spoločnosť Rellox zastupuje priamo developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

+421 949 88 00 75, info@rellox.sk

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: