Tajomstvo investovania na realitnom trhu v Barcelone

Majitelia nehnuteľností v zahraničí môžu vyskúšať nový spôsob života, objavovať nové kultúry, nájsť si zaujímavých priateľov alebo sa naučiť nový jazyk.

Konkrétne Barcelona má navyše všetko, o čom ľudia snívajú. Toto nádherné mesto sa pýši skvostnou architektúrou, početnými múzeami, koncertmi a niektorými z najlepších reštaurácií sveta. Ďalej je tu pláž, ktorá mesto lemuje z jednej strany, na druhej strane sa rozkladajú hory. Pozdĺž pláže sa dá prechádzať celý deň, zastavovať sa v kaviarňach, ktoré sú rozosiate v okolí, a užívať si dňa. To všetko je v tomto relatívne malom meste veľmi dobre dostupné a z letiska lietajú lietadlá do najvýznamnejších hlavných miest na celom svete.

Vláda sa usiluje o to, aby sa mesto stalo medzinárodným obchodným centrom, a tak zahraničných investorov prijíma s otvorenou náručou. Pomáha aj výborná dopravná prepojenosť so zvyškom sveta aj vynikajúci dopravný systém v rámci mesta. Barcelona vyššie uvedené výhody kombinuje s veľmi vysokou kvalitou života, sľubuje 300 slnečných dní v roku a výborné reštaurácie. Okrem toho je bývanie v Barcelone výrazne lacnejšie ako napríklad v Londýne.

V roku 2016 tu ceny nehnuteľností vzrástli o 12,7%, čo je vysoko nad celoštátnym priemerom. Úrokové sadzby sú nízke a ďalej klesajú, takže je v súčasnosti pre investovanie najvhodnejšie obdobie. Výber konkrétnej lokality či už priamo v Barcelone alebo okolia s nami môžete prekonzultovať, radi pre vás vytipujeme vhodné nehnuteľnosti podľa vašich preferencií.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: