Slávnostné otvorenie 3K K-ONNECTION a rezortu v Zell am See!

Už 30. novembra 2019 bude slávnostne otvorené dlho očakávané lanovkové spojenie Kaprunu cez Maiskogel až k ľadovcu Kitzsteinhorn.

Je pripravená svetelná snow show aj živé koncerty na Maiskogeli, na ktoré nadväzuje rada ďalších akcií v Kaprune.

Vstupenky na slávnostné otvorenie sú už vypredané, ale ak sa rozhodnete prísť v termíne od 29.11. do 20.12., čaká na vás lyžovanie v prémiových podmienkach, s maximálnym komfortom, a ešte za znížené ceny.

Permanentka stojí v tomto termíne 51 EUR/ dospelého/ deň a 25,50 EUR pre deti/ deň. V hlavnej sezóne je cena pre dospelých o 5,50 EUR vyššia.

Novinkou je tiež dokončenie prvej časti zellamseeXpress, ktorá umožňuje nový prístup na Schmittenhöhe z Viehhofenu v údolí Glemmtal. Do roku 2023 sa plánuje spojiť Schmittenhöhe priamo s oblasťou Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

TIP - nejazdite sem len na dovolenku. Investujte do nehnuteľností v regióne Kaprun/ Zell am See a profitujte z modernizácie celého strediska. Nové apartmány priamo v Zell am See si tu môžete kúpiť v cene od 309 400 EUR. Slávnostné otvorenie práve dokončeného rezortu je naplánované na 6. 12. 2019. Ubytujte sa tu, užite si prvé lyžovanie a ak budete spokojní, kúpte si tu váš vysnívaný apartmán.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Odporúčame vašej pozornosti:

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: