Reality Alpy (prehľad cien)

Pre zahraničných záujemcov sú zaujímavé predovšetkým Rakúske Alpy. V lyžiarskych strediskách, napr. Kaprun/Zell am See, môžete kúpiť zariadený malý apartmán už od cca 60 000 eur. Veľmi obľúbené sú ale aj ďalšie lokality, ako Schladming, Bad Gastein, Zillertal, Mayrhofen, Solden, Kitzbűhel, Saalbach a ďalšie. Navyše, v Rakúsku sa v blízkosti mnohých lyžiarskych centier nachádzajú golfové ihriská, takže je možné využívať nehnuteľnosť nielen v zimnej sezóne.

V Rakúsku je možné kúpiť ako apartmány v nových projektoch, tak aj staršie apartmány. Spoločnosť Rellox navyše ponúka tiež samostatné domy a exkluzívne vily v lyžiarskych strediskách. Ceny týchto luxusných nehnuteľností sú stále nižšie, ako napríklad vo Švajčiarsku, Francúzsku alebo v Taliansku, a začínajú od cca 1 000 000 eur. Pri nových projektoch ponúkame v Rakúsku investorom zaujímavé investičné príležitosti s výnosom z prenájmu až cca 8 % ročne!

Vďaka svojim perfektným lyžiarskym podmienkam sú zaujímavé aj Savojské Alpy vo Francúzsku – ceny apartmánov začínajú od cca 130 000 eur v menších strediskách. V renomovaných oblastiach, ako napr. Val d´Isere, Tignes, Les Arc alebo Meribel, sú ceny, samozrejme, vyššie. V Savojských Alpách je pri mnohých nových projektoch aplikovaný štátom garantovaný systém ďalšieho prenájmu nehnuteľností, ktorý prináša výnosy cca 5 % ročne bez veľkých starostí, s možnosťou čiastočného vlastného užívania.

Treťou obľúbenou destináciou sú Dolomity a talianske horské strediská v severnom Taliansku, ako napr. Val di Fassa, Val di Fiemme, Val Gardena, Madonna di Campiglio, Kronplatz atď. Ceny lacných ski apartmánov sa pohybujú od cca 150 000 eur. Ceny domov a víl môžu dosahovať až 20 miliónov eur.

Pre jednotlivé destinácie sme pripravili tiež špecializované weby, zamerané na konkrétne destinácie: Reality Rakúsko, Reality Francúzsko, Reality Taliansko

Kľúčové slová: Alpy, ski apartmány, nehnuteľnosti, reality, Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Švajčiarsko

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: