Po stopách Hermanna Maiera: vo Flachau sa naučíte lyžovať od tých najlepších

Trávite dovolenku vo Flachau v lyžiarskej oblasti Ski Amadé a hľadáte niekoho, kto by vás alebo vaše deti naučil lyžovať alebo jazdiť na snowboarde?

Obráťte sa na profesionálov, vydajte sa v stopách najúspešnejšieho lyžiara sveta a nechajte sa viesť inštruktormi lyžiarskej školy Hermanna Maiera. Rodinná lyžiarska škola ponúka kvalitnú výučbu už od roku 1987, kedy školu založil Hermannov otec. Teraz ju Hermann prevádzkuje spolu so svojím bratom Alexom.

Vaše deti môžete s kľudom zveriť do rúk špeciálne vyškolených lyžiarov, ktorí ich hravou formou privedú k lyžovaniu. Cieľom je odovzdať deťom nadšenie pre zimné športy a prebudiť v nich lásku k lyžovaniu, ktorá potrvá celý život.

Dospelí lyžiari môžu začať od úplných začiatkov, správne techniky a štýlu a pokračovať carvingovým lyžovaním alebo jazdou v hlbokom snehu. Výučba môže prebiehať v skupine alebo individuálne, učiť sa môže tiež celá rodina naraz. Vďaka osobnému prístupu sú rýchle pokroky zaručené. V škole si môžete aj požičať vybavenie.

Lyžiari sa do Ski Amadé radi vracajú. Ak vás táto lyžiarska oblasť tiež učaruje, je ideálnym riešením investícia do vlastného bývania priamo na mieste. Skvelú príležitosť ponúkajú napríklad nové luxusné apartmány v Alpendorfe, ktorých výstavba sa začala v októbri 2019 a mala by byť dokončená do dvoch rokov.Pre viac informácií o rezorte a kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku nás prosím kontaktujte.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: