NOVINKA - Ski in Ski out apartmány na zjazdovke s výnosmi až 5,6 %

Predstavujeme zbrusu nový apartmánový rezort, ideálnu voľbu pre investorov do zahraničných nehnuteľností. Prečo by tejto ponuke mali venovať pozornosť?

Dôvodov je hneď niekoľko. Nadštandardné výnosy z prenájmu až 5,6 % z celkovej investície, umiestnenie priamo na zjazdovke, maximálny komfort díky hotelovému servisu a excelentnému zázemiu rezortu vrátane priestranného wellness s infinity bazénom, panoramatickými saunami, reštaurácie, fitness či podzemných garáží.

Apartmány sa predávajú vrátane kompletného vybavenia prémiovej kvality. Ceny začínajú už na 197 000 EUR. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

 

Lokalita, lokalita, lokalita

Zásadný faktor ovplyvňujúci kvalitu investície do nehnuteľnosti je tu splnený na výbornú.

1) Priamo na zjazdovke a pri lanovke oblasti RauriserHochalmbach
2) V blízkosti centra strediska Rauris so všetkými obchodmi a službami
3) Celoročná ľahká dostupnosť autom, z Bratislavy za necelých 5 hodín
4) V srdci národného parku Vysoké Taury, najväčšieho národného parku v Európe
5) V centre lyžiarskej oázy s dosahom ľadovcov v zime či jazier v lete
6) Nespočet voľnočasových aktivít po celý rok

Lyžovanie v Raurisu, Kitzbüheli aj v celej Európe

Rauris ponúka nevídané možnosti pre vyznávačov zjazdového lyžovania. Či už si zvolíte akúkoľvek, budete bezpochyby nadšení. 

1) Rauriser Hochalmbahn

Komplex je koncipovaný ako ski in/ ski out, čo znamená, že k lanovke aj zo zjazdovky lyžiarskeho strediska dôjdete pohodlne na lyžiach. Miestne lyžiarske stredisko, ktoré je nositeľom mnohých ocenení od Skiresort.de, SnowTrex a Skigebiete-test.de, ponúka 32 km zjazdoviek, 2 freeride svahy, trasy pre bežkárov či chodníky pre skialpinistov. Sezóna tu tento rok začína 13. decembra. Základné ceny skipasov sa pohybujú od 45 EUR/deň pre dospelých v hlavnej sezóne. Deti do 6 rokov majú skipas zdarma.

2) Super Ski Card

RauriserHochalmbahn patrí ku skipasu Super Ski Card, ktorý umožňuje využiť viac ako 2750 km zjazdoviek v 23 lyžiarskych regiónoch Salzburských a Kitzbühelských Álp vrátane 3 ľadovcov. Zahŕňa natoľko prestížne strediská, akými sú napríklad Zell am See/Kaprun, Saalbach/Hinterglemm, Kitzbühel, Obertauern, Gastein, Schladming a ďalšie. Cena skipasu je pre dospelého v hlavnej sezóne 61 EUR/deň.

3) Snow Pass Card

Najnáročnejší a skutočne aktívny lyžiari ocenia prepojenie RauriserHochalmbahn so SnowPassCard, najväčším skipasom sveta. Jedná sa o prvý celoeurópsky sezónny skipas, ktorý združuje viac ako 100 lyžiarskych stredísk z 9 európskych krajín (Švajčiarsko, Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Nemecko, Poľsko, Španielsko, Slovinsko a Portugalsko). Dohoda so SNOWPASS, digitálnym partnerom FIS, sa vzťahuje na lyžiarsku sezónu 2019/2020. Skipas je platný od 1.11.2019 do 25.4.2020. V každom stredisku môžete skipas využiť maximálne 10 dní. Cena pre prvých 50 000 kupujúcich je 395 EUR/ dospelého.

Výnosná investícia

Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. O správu a ďalší prenájom je kompletne postarané, takže majiteľom nevznikajú žiadne starosti. Výnosy z prenájmu sa pohybujú od 4,1 do 5,6 % z celkovej investície, teda z kúpnej ceny apartmánu vrátane nábytku, parkovacieho miesta a vedľajších nákladov!

Excelentná vybavenosť

Pre vás a vašich hostí bude k dispozícii:

  • priestranné luxusné wellness s infinity bazénom, panoramatickými saunami, ľadovou   jaskyňou, parou, infračervenou kabínou a strešnou terasou, masáže.
  • Reštaurácia
  • Fitness
  • Lyžiareň s priamym prístupom na zjazdovku
  • Detský kútik
  • Podzemné garážové státie
  • Lyžiarska škola
  • Obchod so športovým vybavením

Termín výstavby

Začatie výstavby je plánované na jar 2020. Hotovo by malo byť v júli 2021.

Podrobnosti k rezortu nájdete na www.resort-rauris.cz. Pre ďalšie informácie a pre dohodnutie prehliadky miesta výstavby nás prosím kontaktujte.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: