NOVINKA: Nový 4* rezort apartmánov v centre Zell am See

Neprehliadnite nový skvele vybavený rezort v centre obľúbeného Zell am See, ktorý máme novo v ponuke. Najlepšie apartmány nebudú na svojich majiteľov dlho čakať.

Projekt stavia renomovaný developer, ktorý má s podobnými projektmi v Rakúsku skúsenosti. Stavebné povolenie bolo už vydané a otvorenie rezortu sa plánuje už na december tohto roka.

Oblasť Zell am See/Kaprun v hľadáčiku investorov

Populárna oblasť Zell am See/Kaprun atakuje pozornosť investorov. Plánuje sa stavba nových lanoviek k ľadovci aj lanovkové spojenie so strediskom Saalbach/Hinterglemm. A bude to veľkolepé.

V decembri 2019 bude dokončený dlho očakávaný projekt K-onnection, ktorý spojí centrum Kaprunu priamo s ľadovcovým lyžiarskym areálom Kitzsteinhorn. Prvá fáza stavby z Kaprunu na Maiskogel bola otvorená už vlani.

Do roku 2023 by sa mala stať oblasť Zell am See/Kaprun súčasťou najväčšieho prepojeného lyžiarskeho strediska v Rakúsku. Spojením so strediskom Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn budete môcť využiť viac ako 400 km zjazdoviek. Už vlani bola vo Viehhofen zahájená stavba novej lanovky na Schmittenhöhe. V druhej fáze dôjde k rozšíreniu od stanice Winkel do Viehhofen. Otvorenie priameho spojenia s Glemmtal je plánované na zimu 2019/2020.

Plánované zmeny upevňujú pozíciu Zell am See / Kaprun ako jedného z TOP cieľov v Alpách. Pre turistov aj investorov. Developeri reagujú na zvýšený dopyt po nehnuteľnostiach v tejto oblasti a sľubujú zaujímavé zhodnotenie. Výnosy z prenájmu apartmánov sa pohybujú približne na úrovni okolo 4 % z kúpnej ceny nehnuteľnosti po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Nová 4 * rezidencia pri centre Zell am See

Priamo v centre Zell am See práve vzniká nový 4* komplex apartmánov s plánovaným dokončením v decembri 2019. Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené ku kombinácii čiastočného vlastného užívania a ďalšieho prenájmu.

Súčasťou je 28 kompletne vybavených apartmánov s parkovacími miestami, wellness centrum s vnútorným bazénom, saunou a fitness, reštaurácia a aprés ski bar. Ceny začínajú na 322 000 EUR. Samozrejmosťou je komplexný servis správy a prenájmu, takže investorom nevznikajú žiadne ďalšie starosti. Nehnuteľnosť ponúkame priamo od developera, kupujúci preto neplatí realitnú províziu! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zell am See/Kaprun

Neexistuje lyžiar, ktorý by nepočul o oblasti Zell am See /Kaprun. Táto populárna oblasť získala svoje renomé vďaka perfektnej kombinácii letnej aj zimnej sezóny, kvalitným službám a širokej ponuke aktivít.

Ľadovec Kitzsteinhorn s možnosťou lyžovania od októbra až do leta, idylické jazero Zeller See, lyžiarske areály SchmittenhöheMaiskogel, najdlhšia funslope na svete, výškové bežecké, turistické a cyklistické trasy, vyhliadková plošina Top of Salzburg, zážitkové kino Cinema 3000 a mnoho ďalšieho láka každoročne stále viac návštevníkov.

Podľa servera Land Salzburg sa tu v decembri 2018 medziročne zvýšil počet prenocovaní o 5,7 %. Oblasť láka aj na mnoho podujatí vo všetkých ročných obdobiach.Vybrané akcie na zimnú sezónu 2018/2019

Pozrite sa na výber z ponuky najzaujímavejších nehnuteľností v Zell am See/Kaprun na predaj.

Foto: Yuriy Biryukov/Shutterstock, Nikolpetr/Shutterstock, Nataliia Sokolovskaia/Shuttestock

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: