Nové apartmány v Hinterglemme už od 179 900 EUR

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť kúpy apartmánu v Hinterglemmu za priaznivú cenu. Teraz si môžete vybrať viac za menej.

Developer projektu upravil dispozície, čím vzniklo viac apartmánov, ktoré sú dostupné aj pre menších investorov. Ceny začínajú už od 179 900 EUR! O apartmány je veľký záujem medzi investormi z celého sveta. Buďte medzi nimi aj vy.

Luxusné vybavenie a príjem z prenájmu

Súčasťou projektu je luxusné vybavenie vrátane 2 reštaurácií, fitness, spa, sauny a bazéna. Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené ku kombinácii čiastočného vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. Apartmány sa predávajú kompletne vybavené a zariadené. Začatie výstavby sa plánuje na jar 2019. Odovzdanie sa očakáva do konca roka 2020. Klienti Relloxu neplatia realitnú províziu!

Najväčšie prepojené lyžiarske stredisko v Rakúsku

Obľúbené alpské stredisko Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn priťahuje pozornosť realitných investorov. Do roku 2023 by malo dôjsť k spojeniu so svetoznámym ľadovcovým strediskom Zell am See/Kaprun. A bude to veľkolepé. Vznikne tak najväčšie prepojené lyžiarske stredisko v Rakúsku s viac ako 400 km zjazdovkami.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Foto: Pyty/Shutterstock

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: