Jedinečná luxusná rezidencia s nádhernými výhľadmi na hory

Referenčné číslo: GP19209
Krajina: Švajčiarsko
Mesto: Grindelwald
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 289.59 m2
 
Cena:
4.850.000 Fr. (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ak snívate o pokojnom bývaní uprostred prírody, je pre Vás táto rezidencia to pravé. Bude postavená v alpskej dedine Grindelwald, z ktorej je to len kúsok k impozantným vrcholom Wetterhorn, Eiger, Mönch alebo Jungfrau. V zime iste oceníte blízkosť lyžiarskych areálov Männlichen a Kleine Scheidegg, v lete zase môžete podnikať výlety do malebnej okolitej krajiny, či už pešo alebo na bicykli. Do Grindelwald sa ľahko dostanete autom alebo vlakom, najbližšie letisko sa nachádza v Berne - 70 km.

Rezidencia na prvý pohľad zaujme tradičným vzhľadom alpských chaletov z dreva a kameňa doplneným o prvky modernej architektúry. Zaujímavý pôdorys stavby je daný tvarom pozemku, na ktorom bude postavená. Len ťažko by ste na tomto jedinečnom, asymetrickom dome hľadali pravý uhol. Jedná sa o jediný chalet tohto typu v Grindelwald.

V suteréne sa nachádza garáž, práčovňa s práčkou a sušičkou, úložný priestor, technická miestnosť, lyžiareň a herňa. Všetky tri spálne v prízemí s vlastnými kúpeľňami a vstavanými skriňami boli navrhnuté v súlade s celkovým charakterom domu. Ozvláštnené sú dreveným obložením a z francúzskych okien sa naskytá úžasný panoramatický výhľad do krajiny. Zo všetkých spální sa dostanete na veľkú terasu, ktorá je ako stvorená pre umiestnenie vírivky. Kuchyňa, jedáleň, krb a knižnica v prvom poschodí vytvárajú jeden harmonický celok. Odtiaľto vedú schody ďalej do vstavaného poschodia.

Pozemok má rozlohu 877 m2. Výmera domu je cca 289,59 m2, balkón a terasa majú celkom 135,20 m2. 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: